O firmie

PPHU Kazimierczak Jerzy istnieje na rynku szklarniowym od 1994 roku.

Specjalizujemy się w budowie i montażu szklarni Venlo, systemów cieniówek i systemów grzewczych dla sektora ogrodnictwa szklarniowego, zarówno w kraju jak i za granicą. Wykonujemy projekty pod klucz na terenie całej Europy. Nasze projekty realizujemy m.in w Finlandii, Niemczech, Słowacji, Czechach, Słoweni, Ukrainie, Białorusi oraz Litwie. Współpracujemy z wieloma najlepszymi holenderskimi firmami, takimi jak: Bom Greenhouses B.V., Bosman Van Zaal, Debets Shalke, Agrolux, Svensson, Bonar, Ridder i wiele innych. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem i dystrybutorem renomowanej firmy holenderskiej Bom Greenhouses i wspólnie sukcesywnie rozwijamy przemysł szklarniowy. Firma Bom Greenhouses jest znana na całym świecie jako producent najbardziej zaawansowanych technologicznie szklarni. Bom Greenhouses zajmuje się projektowaniem szklarni przez ponad pół wieku.

Dlaczego współpracujemy z firmą Bom Greenhouses B.V. ? Innowacyjność Posiadają dział badań i rozwoju, który gwarantuje proces stałego ulepszania systemów oraz tworzenia nowych. Wiele produktów dziś używanych w przemyśle ogrodniczym zostało opracowane przez tę firmę.

Jakość
Firma stawia na jakość. Tylko najlepsze jest wystarczająco dobre. Z tego powodu ich produkty zawierają wszystkie efektywne nowości techniczne i spełniają najwyższe standardy jakości. Jako przedstawiciel mamy zapewnioną pełną dokumentację oraz nadzór.

Efektywna organizacja
Dają klientom to, do czego są upoważnieni i przestrzegamy zasad i prawa gdziekolwiek pracujemy. Dostarczamy to, co obiecujemy.

Odpowiedzialność
Zdolni menedżerowie i sztywne zasady w firmie gwarantują bezproblemowy przebieg produkcji. To oznacza najkrótszy możliwy czas budowy.

Wiedza
Firma istnieje ponad pół wieku. Pracownicy mają spore doświadczenie w budowie i projektowaniu szklarni w każdych warunkach klimatycznych i o różnych parametrach.

Dysponujemy jednym z najbardziej rozbudowanych parków maszynowych w branży szklarniowej w Polsce i stale go rozwijamy. W skład naszego parku maszynowego wchodzą m.in.:

3 specjalistyczne maszyny do budowy i szklenia
4 ładowarki teleskopowe
2 maszyny gąsienicowe
4 specjalistyczne ciągniki z koszami i widłami do dowożenia szkła

Dzięki nowoczesnym maszynom jesteśmy w stanie spełnić europejskie normy BHP, zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa na budowie oraz zagwarantować najkrótszy czas realizacji.

Celem nadrzędnym PPHU Kazimierczak Jerzy jest osiągnięcie pełnej satysfakcji i uznania ze strony naszych klientów. Oznacza to, że realizowane przez nas usługi i produkowane wyroby spełniają wszystkie wymagania klientów, pod względem technicznym i jakościowym. W celu realizacji Polityki Jakości stosujemy wszystkie dostępne narzędzia przewidziane przez system Zarządzania Jakością PN-­‐EN 9001:2009.